Champion

UA*NONPAREIL FAUST 


CH UA*Nonpareil Faust

[Faust, Faustynek]

 Rodzice:

Diamond-Pro Happy Boy & Happy Bears Kelly Silver Lady

O: Diamond-Pro Happy Boy [BRI ns 11 33] & M: Happy Bears Kelly Silver Lady [ns 12]

ns 21 33 - czarny srebrny cieniowany point

Badania:

Ginvet: FIV, FELV negative

Animal DNA Orivet: PKD clear negative, genu point, nie niesie długiego włosa, czekolady, cynamonu, rozcieńczenia, grupa krwi A, niesie B, Agouti A/a w zależności od połączenia.


CH UA*Nonpareil Faust

Osiągnięcia wystawowe:

3x EX1, 3 x CAC, 1 x NOM BIS

CH UA*Nonpareil Faust 

Ojciec miotów:

Miot S1, Miot W1, Miot V1, Miot B2, Miot C2, Miot D2, Miot E2, Miot F2, Miot J2, Miot M2

 CH UA*Nonpareil Faust

Faust to owoc prawie dwuletnich poszukiwań srebrnego pointa, który pozwoliłby nam powrócić do marzenia o niebieskich oczach. Dawno temu, jedna z pierwszych srebrnych pointek w Polsce i pierwsza w naszej hodowli - Sweety Schoenweg - nauczyła mnie kochać te chabrowe niebieskie oczy i nieco żywszy niż u klasycznych sreberek temperament.

CH UA*Nonpareil Faust

Dziś Faustynek, swoim radosnym usposobieniem i błękitnym spojrzeniem sprawia radość na mojej twarzy. Wraz z córkami GIC I Love You Viva Vogue*RU, nasze srebrnego olbrzyma i nosiciela genu point oraz kilkoma nowymi kotkami z dalekich stron, pomaga nam stworzyć kolejne pokolenia nie tylko zielono, ale także niebieskookich kociąt w Ars Britannice.

/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust/faust