GB*TEMPLEGATES SAMUEL 


[Sam Samiul, Sami]

Rodzice:

CH GCCF Quiver Quiz Gatto de Rey*RU & Jeraz Ursula von den Silberfeen*DE

(BRI ay 11/25 & BRI ay 11/25)

BRI cy 11 - liliowy złoty cieniowany

GB*Templegates Samuel 

Badania:

FIV, FELV negative - GINVET

Przedstawiamy naszego kocurka hodowlanego Samuela. Jest moim słodkim, liliowym złotym pluszakiem, w którym zakochałam się już w dniu, gdy się urodził.

GB*Templegates Samuel

Choć zawsze podobały mi się niebieskie i liliowe złota, nie planowałam wprowadzenia nowych kolorów i dodatkowej linii hodowlanej. Fantastyczny proludzki i prokoci charakter Sammiego oraz jego walory hodowlane przewróciły nasze plany hodowlane do góry nogami i dołożyły kolejne marzenie do spełnienia.

GB*Templegates Samuel

Sammy wita radośnie naszych gości, pomaga mi przy porodach, wylizuje kocięta, zawsze jest obok. Czas pokaże, czym zaowocuje ta fascynacja, ale na razie cieszymy się naszym kocurkiem.

GB*Templegates Samuel


 

/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel/samuel