ADOPCJE


W tym roku będziemy szukać kilku domków adopcyjnych. Jeśli poszukujecie Państwo dorosłego kota lub kotki, już ułożonego i po zabiegu kastracji, prosimy zapoznać się z informacjami poniżej i skontaktować z nami osobiście.

W naszej hodowli koty dość szybko kończą karierę hodowlaną. Zależy mi, by gdy spełnią swoją rolę w programie hodowlanym, trafiały do nowych domów, jeszcze jako młode i łatwo adoptujące się zwierzęta. To nasi przyjaciele i dlatego z troską szukamy im ludzi/rodzin na całe kocie życie.

Kastraty w hodowli spadają na bardzo niskie miejsce w hierarchii, są zwykle gorzej traktowane przez koty niekastrowane, a dodatkowo wymagają mniej kalorycznej diety. Jednak przede wszystkim potrzebują jeszcze więcej miłości i troski człowieka. Z tego powodu w naszej hodowli mieszka tylko jedna kastratka, reszcie kotów kończących karierę znajdujemy nowe domki, z którymi pozostajemy w kontakcie i gdzie nasze koty są bezgranicznie kochane.

Czasami zmieniamy plan hodowlany lub widzimy, że kot czy kotka ewidentnie czuliby się lepiej w domu bez dużej ilości zwierząt, takie koty są kastrowane nawet przed jakimkolwiek miotem i trafiają do nowych właścicieli.

Osoby chętne do stworzenia domów adopcyjnych dla naszych kotów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i bezwzględnie wizyta w naszej hodowli. Adopcja jest odpłatna.

Kot i przyszły właściciel muszą się polubić.  


ADOPCJE PLANOWANE DO KOŃCA 2019 ROKU 


W tym roku planujemy znaczące zmiany w naszej hodowli. Kolejne pokolenie kotów dorasta i czas pozwolić na wczesną emeryturę kilku naszym kotom hodowlanym.

Nowych domków będziemy szukać sukcesywnie od września aż do końca grudnia dla następujących kotów:


Kocurek już po kastracji, gotowy do odbioru

Champion HADRIAN ARS BRITANNICA*PL

O: SC High-Hesket's Walk of Fame*DE [BRI ns 11]

M: CH GB*Chubbemup Aurora-Elenin [BRI ns 11]

bri ns 11 - czarny srebrny cieniowany 

ur. 05.07.2012

kastrat od 15.05.2019

Adopcja odpłatna. Koszt adopcji 600zł 


Kotka będzie gotowa do odbioru w listopadzie 

Tasminka Ars Britannica*PL

TASMINKA ARS BRITANNICA*PL

O: IC GB*Templegates Vivaldi [BRI ds 12]

M: Lilly-Princes Tamirras*BE [BRI ds 11]

ur. 12.03.2017, miała 2 mioty, kotka już po kastracji

bri ds 11 - rudy srebrny cieniowany cameo   

Adopcja odpłatna. Koszt adopcji 1000 zł.


 Kotka będzie gotowa do odbioru pod koniec października

KALLA ARS BRITANNICA*PL

O: CH Hadrian Ars Britannica*PL [BRI ns 11]

M: Neolit Golden Zabava Putyiatichna [BRI ny 21 33]

bri ns 11 - czarny srebrny cieniowany 

Kotka półtoraroczna, urodziła 1 kociątko.

Kastracja 16.10.2019

Półtoraroczna właścicielka największych oczu w naszej hodowli, córka Hariana i Zabavy, Kalla Ars Britannica, za chwilkę będzie szukać cudownego domu. Kallusia nie zareagowała dobrze na antykoncepcję, a że w naszej hodowli dobrostan kota jest dla mnie priorytetem, to zdecydowaliśmy się pozwolić jej na baaaardzo wczesną emeryturę. Kalla jest mamusią dwumiesięcznej Ignasi, która zostanie z nami. Kallusia to najcudowniejsza, przymilna i kochana istota. Myślę, że szybko znajdzie dom.

Koszt adopcji: 1500zł