ADOPCJE  


W tym roku będziemy szukać kilku domków adopcyjnych. Jeśli poszukujecie Państwo dorosłego kota lub kotki, już ułożonego i po zabiegu kastracji, prosimy zapoznać się z informacjami poniżej i skontaktować z nami osobiście.

W naszej hodowli koty dość szybko kończą karierę hodowlaną. Zależy mi, by gdy spełnią swoją rolę w programie hodowlanym, trafiały do nowych domów, jeszcze jako młode i łatwo adoptujące się zwierzęta. To nasi przyjaciele i dlatego z troską szukamy im ludzi/rodzin na całe kocie życie.

Kastraty w hodowli spadają na bardzo niskie miejsce w hierarchii, są zwykle gorzej traktowane przez koty niekastrowane, a dodatkowo wymagają mniej kalorycznej diety. Jednak przede wszystkim potrzebują jeszcze więcej miłości i troski człowieka. Z tego powodu w naszej hodowli mieszka tylko jedna kastratka, reszcie kotów kończących karierę znajdujemy nowe domki, z którymi pozostajemy w kontakcie i gdzie nasze koty są bezgranicznie kochane.

Czasami zmieniamy plan hodowlany lub widzimy, że kot czy kotka ewidentnie czuliby się lepiej w domu bez dużej ilości zwierząt, takie koty są kastrowane nawet przed jakimkolwiek miotem i trafiają do nowych właścicieli.

Osoby chętne do stworzenia domów adopcyjnych dla naszych kotów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i bezwzględnie wizyta w naszej hodowli. Adopcja jest odpłatna.

Kot i przyszły właściciel muszą się polubić.  


Uma Ars Britannica*PL

UMA Ars Britannica*PL

BRI cy11(25)  - liliowy złoty cieniowany, gen ticked, oczy zielone, kotka

ur.30.06.2020, kastratka, nie miała dzieci.

Długo zbierałam siły, by zdecydować się na adopcję Umci. Uma ma rok i nigdy nie miala dzieci, została z nami jako towarzyszka Magnusa, a znalezienie dla niej domu odkładałam ad acta.
Uma to córka Samuela, jak on, jest w unikalnym kolorze liliowym zlotym i ma zielone oczy. Jak tatuś ma misią naturę i podwójne futerko. Po mamie w Almie wzięła spokój i te wielkie oczy. Uma nadal rośnie i będzie średnich rozmiarów, ale dość ciężką kotką.
Myślę, ze jest prześliczna. Dobrze odnajdzie się w domu z towarzystwem kocura kastrata. Lubi spać przytulona do Magnusa. Nie planuję jednak na razie kastracji Magnuska, a Uma powinna dostać swój wymarzony domek.

Link do filmu z Umą: YouTube

Status: Szuka domku