ADOPCJE : Aktualizacja 14 sierpnia 2022


W tym roku będziemy szukać kilku domków adopcyjnych. Jeśli poszukujecie Państwo dorosłego kota lub kotki, już ułożonego i po zabiegu kastracji, prosimy zapoznać się z informacjami poniżej i skontaktować z nami osobiście.

W naszej hodowli koty dość szybko kończą karierę hodowlaną. Zależy mi, by gdy spełnią swoją rolę w programie hodowlanym, trafiały do nowych domów, jeszcze jako młode i łatwo adoptujące się zwierzęta. To nasi przyjaciele i dlatego z troską szukamy im ludzi/rodzin na całe kocie życie.

Kastraty w hodowli spadają na bardzo niskie miejsce w hierarchii, są zwykle gorzej traktowane przez koty niekastrowane, a dodatkowo wymagają mniej kalorycznej diety. Jednak przede wszystkim potrzebują jeszcze więcej miłości i troski człowieka. Z tego powodu w naszej hodowli mieszka tylko jedna kastratka, reszcie kotów kończących karierę znajdujemy nowe domki, z którymi pozostajemy w kontakcie i gdzie nasze koty są bezgranicznie kochane.

Czasami zmieniamy plan hodowlany lub widzimy, że kot czy kotka ewidentnie czuliby się lepiej w domu bez dużej ilości zwierząt, takie koty są kastrowane nawet przed jakimkolwiek miotem i trafiają do nowych właścicieli.

Osoby chętne do stworzenia domów adopcyjnych dla naszych kotów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i bezwzględnie wizyta w naszej hodowli. Adopcja jest odpłatna.

Kot i przyszły właściciel muszą się polubić.  


TERAKOTA GOLDMINE*UA

Father: UA*Goldmine Roland BRI ny 22

Mother:  UA*Incredible Lady BRI by 11 

Female, honey - coper eyes, unique colour cinnamon golden tabby blotched BRI oy 22, neuter, born: June 2021, adoption price

Kotka, oczy miedziano - miodowe, unikalny kolor cynamonowy złoty tabby blotched, urodzone czerwiec 2021, adopcja płatna

Status: dostępna na kolanka /available an elite pet - adoption

Terakota to śliczna roczna kotka w unikalnym ubarwieniu złoty cynamonowy tabby blotched. Terakota wciąż jeszcze rośnie. Lubi się bawić i akceptuje towarzystwo spokojnych kotów. Szukamy wspaniałych domów dla dwóch złotych niespełna rocznych kotek - długowłosej puchatej księżniczki Zariny i cynamonowego złotego tygryska Terakoty. Jest zachipowana, zaszczepiona, w tym także na wścikliznę, odrobaczona i po kastracji. Gotowa do zmiany domu. 
Kotka jest czysta i miła. Je suchą i mokrą karmę. 


 

BRIA ARS BRITANNICA*PL

O: CH UA*Nonpareil Faust [BRI ns 21 33] & 

M: Różyczka Ars Britannica*PL [BRI ns 11]

bri ns 11 - czarny srebrny cieniowany 

ur. 11 października 2020

[Kastracja 28 czerwiec 2022, szuka domku]

Brysia to kochana dziewczynka o wielkich zielonych oczach. Szukamy dla niego spokojnego domu, gdzie będzie mogła być księżniczką. Jest empatyczna i łagodna, wspaniale mruczy i robi baranki główką. Jest czyściutką kotką, grzecznie korzysta z kuwetki i drapaka. Ma zrobione badania genetyczne i aktualne szczepienia.

Status: dostępna na kolanka /available an elite pet - adoption


 Quantum Ars Britannica*PL

QUANTUM ARS BRITANNICA*PL BRI ns 21(12) 33

Father: William Ars Britannica*PL BRI ny 21 33

Mother: Vesper Ars Britannica*PL BRI ns 11

Male, blue eyes, chinchilla point, neuter, born : 17.06.2021, lower price due to his age

Kocurek, niebieskie oczy, szynszylowy point kastrat, urodzony 17.06.2021, niższa cena ze względu na wiek kotka

Status: dostępny na kolanka /available an elite pet or show neuter