DOSTĘPNE KOCIĘTA:

Aktualizacja 20 stycznia 2022 PRZERWA HODOWLANA 

 

DOSTĘPNE KOCIĘTA: Do marca planujemy przerwę hodowlaną. Ostatnie kocięta urodzone w 2021 rok sukcesywnie będą pojawiać się na stronie po zakończeniu obserwacji hodowlanej. Narodzin nowych miotów spodziewamy się od marca. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce: Planowane mioty.

Wszystkie koty hodowlane w naszej hodowli są przebadane w kierunku FIV, FELV, PKD - z wynikiem negatywnym. Wszystkie nasze kocurki mają aktualne badania serca z wykluczeniem HCM. Wszystkie koty mają badania DNA - specyfikacje można znaleźć na ich stronach osobistych. 

Koty hodowlane sprzedajemy wyłącznie poza granice Polski. Kocięta nakolankowe opuszczają hodowlę po zabiegu wczesnej kastracji. Więcej informacji w zakładce: O kociętach.

Jeśli szukacie Państwo kociaka, prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny 0048 602116670. Zapraszamy.

Specjalizujemy się w hodowli kotów brytyjskich srebrnych i złotych cieniowanych oraz złotych i srebrnych colourpoint. Kocięta w tych ubarwieniach można zarezerwować w Ars Britannice.

REZERWACJA: W celu rezerwacji maluszka zapraszamy do kontaktu z naszą hodowlą w wygodny dla Państwa sposób - telefonicznie +48602116670 codziennie w godzinach 9:00 - 21:00 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o dowolnej, dogodnej dla Państwa porze. 

DODATKOWE INFORMACJE: Wszelkie informacje dotyczące naszej hodowli znajdziecie Państwo w zakładce O hodowli, a szczegółową informacje o procesie rezerwacji kociąt, wyprawce, rodowodzie oraz warunkach odbioru w zakładce O kociętach.

Zapraszamy do rezerwacji kociaka już dziś.  Wystarczy kliknąć na obrazek, aby obejrzeć stronę osobistą kotka, więcej zdjęć i rodziców. 


DOSTĘPNE KOCIĘTA:


ORION Ars Britannica*PL

ORION Ars Britannica*PL ♂️

BRI ns 21 33 FIFE/ ns 11 33 WCF -  czarny srebrny point, oczy niebieskie, kocur / black silver point, blue eyes, male. 

Status: dostępny w opcji hodowlanej za granicę/ available for show and breeding or elite pet

All vaccinations done. Pedigree ➡️

 Zoogen tests: D/D, N/N, SI, Ab, B/B

Film z kotkiem: FILM with the kitten

 Both parents FELV, FIV, PKD - CLEAR

 


STATUS SPRZEDAŻY KOCIĄT:

Rezerwacja - Umowa kupna-sprzedaży kota została podpisana z przyszłym właścicielem kota, a opłata rezerwacyjna w wysokości 30% wpłynęła na konto Ars Britannica*PL

Obserwacja hodowlana - Kocię jest w obserwacji hodowli i może być dostępne w późniejszym terminie. O możliwość rezerwacji takiego kociaka można pytać nas w trakcie trwania obserwacji.

Dostępny - Oznacza, że kociak jest dostępny do sprzedaży.

Do momentu podpisania umowy i wpłaty opłaty rezerwacyjnej na konto hodowli, kot traktowany jest jako wolny i może zostać sprzedany innej osobie, która wypełni warunki sprzedaży jako pierwsza.


 W tym roku kilka pięknych kotów zakończyło karierę hodowlaną i szuka domów adopcyjnych. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki ADOPCJE

 

Informacje o procesie rezerwacji kociąt, wyprawce, rodowodzie oraz warunkach odbioru w zakładce O kociętach.


Kontakt: Anna Ferenc - 0048 602 116670, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.