DOSTĘPNE KOCIĘTA: Aktualizacja 13 października 2019


DOSTĘPNE KOCIĘTA: Obecnie mamy nowe kocięta. Specjalizujemy się wyłącznie w hodowli kotów brytyjskich srebrnych cieniowanych, cameo i rudych, złotych oraz złotych i srebrnych colourpoint. Kocięta w tych ubarwieniach można zarezerwować w Ars Britannice.

REZERWACJA: W celu rezerwacji maluszka zapraszamy do kontaktu z naszą hodowlą w wygodny dla Państwa sposób - telefonicznie +48602116670 codziennie w godzinach 9:00 - 21:00 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o dowolnej, dogodnej dla Państwa porze.

KONTAKT: W celu uzyskania pełniejszych informacji o dostępnych kociętach, prosimy o krótki komentarz, jakiego kotka Państwo poszukują z określeniem koloru, płci, pożądanych cech charakteru, a także czy macie już w domu inne zwierzęta. Bardzo prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego, abyśmy mogli skontaktować się z Państwem jak najszybciej.

DODATKOWE INFORMACJE: Wszelkie informacje dotyczące naszej hodowli znajdziecie Państwo w zakładce O hodowli, a szczegółową informacje o procesie rezerwacji kociąt, wyprawce, rodowodzie oraz warunkach odbioru w zakładce O kociętach.

Zapraszamy do rezerwacji kociaka już dziś. 


Szanowni Państwo, w tym roku dostępnych będzie jeszcze tylko kilka kociąt w naszej hodowli. Obecnie dostępne kocięta przeszły obserwację hodowlaną i postanowiliśmy, że trafią do nowych domów. Są gotowe do odbioru. Zapraszamy do kontaktu.


Miot B3 7 kwietnia 2019: BRENDA


 Jocelyn Ars Britannica*PL & Owen Zojka Lemurcat*RU

Jocelyn Ars Britannica*PL & CH Owen Zojka Lemurcat*RU z hodowli Zojka*PL

(BRI ns 21 33 & BRI by 25)


Kocięta:


 Brenda Ars Britannica*PL

BRENDA Ars Britannica*PL

BRI bs 11 - czekoladowy srebrny cieniowany, oczy zielone, kotka

Kotka po zabiegu wczesnej sterylizacji, socjalna, kochana i rozmruczana.

Status: dostępna/ gotowa do odbioru


Miot W2 6 marca 2019:  WONDERGIRL


RODZICE:

 &  

RU*Neolit Golden Zabava Putyatichna & JCH Erle Brave Heart*RU z hodowli Zojka*PL

[FIFE: BRI ny 21 33 & BRI ny 21 33]  


 Wondergirl Ars Britannica*PL

WONDERGIRL Ars Britannica*PL

BRI ny 21 33 - czarny złoty point , oczy niebieskie, kotka

Kotka po zabiegu wczesnej sterylizacji, raczej przy człowieku niż nakolankowa, do domu bez małych dzieci.

  Status: dostępna / gotowa do odbioru


  ADOPCJE KOTÓW POHODOWLANYCH


STATUS SPRZEDAŻY KOCIĄT:

Rezerwacja - Umowa kupna-sprzedaży kota została podpisana z przyszłym właścicielem kota, a opłata rezerwacyjna w wysokości 30% wpłynęła na konto Ars Britannica*PL

Obserwacja hodowlana - Kocię jest w obserwacji hodowli i może być dostępne w późniejszym terminie. O możliwość rezerwacji takiego kociaka można pytać nas w trakcie trwania obserwacji.

Dostępny - Oznacza, że kociak jest dostępny do sprzedaży.

Do momentu podpisania umowy i wpłaty opłaty rezerwacyjnej na konto hodowli, kot traktowany jest jako wolny i może zostać sprzedany innej osobie, która wypełni warunki sprzedaży jako pierwsza.

Informacje o procesie rezerwacji kociąt, wyprawce, rodowodzie oraz warunkach odbioru w zakładce O kociętach.


Kontakt: Anna Ferenc - 0048 602 116670, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.