Hekate Ars Britannica*PL


Hekate Ars Britannica*PL

HEKATE ARS BRITANNICA*PL

RODZICE:

Wesna Goldmine &  Gaudi Ars Britannica*PL

Wesna Goldmine & Gaudi Ars Britannica*PL

(BRI ny 11 x BRI ny 11(25))

Unikalne, wyjątkowo ciekawe połączenie, nie będzie powtórzone. Kocięta mogę nieść cynamon, czekoladę, lila, rozjaśnienie i point. 

Oboje rodzice mają testy genetyczne, oboje niosą czekoladę, matka także bezpośrednio cynamon i LH, ojciec rozjaśnienie, lila i gen pointa. Ojciec HCM clear. Rodzice wolni od FIV, FELV, PKD. 

A unique, extremely interesting mating that will not be repeated. Kittens can carry cinnamon, chocolate, lilac, light and point.

Both parents have genetic tests, both carry chocolate, mother also cinnamon and LH directly, father carries dilution, lilac and point gene. Father HCM clear. Both arents free from FIV, FELV, PKD.


Informacja o kocie: 

Płeć: kotka 

BRI by 11(24) - czekoladowy złoty cieniowany, oczy zielone, kotka, może nieść cynamon, rozjaśnienie i lilac, kastratka

Hekate Ars Britannica*PL to czekoladowa złota jedenastomiesięczna kotka.

Okrągła jak piłeczka, z ogromnymi zielonymi oczami i milutkim, mięciutkim futerkiem. W jej żyłach płynie wybitna krew wyjątkowych złotych kotów w unikalnych odcieniach cynamonu i lila oraz klasycznej złotej czerni.

Wystarczy popatrzeć na dziadków i rodziców, by zrozumieć po kim Hekate ma przepiękną, dużą główkę, mądre spojrzenie i misiowy wygląd. Wygląda jak czekoladowa złota pralinka z cynamonem albo niemal pomarańczowy miś. Jej futerko przepięknie skrzy się w słońcu, a słodki pysio chętnie przychodzi na głaskanie.

Hekate poleca się do kochania do spokojnego, ciepłego domu, najchętniej w duecie z  pół siostrą Falką, z którą świetnie się dogaduje i miło spędza czas.

Status: dostępny jako  kotek na kolanka/ available  as elite pet  

/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate/hekate