24 luty 2020 Quintessa i Joy oraz nowe zdjęcia miotu J3 już na stronie 

Ktoś powiedział: "Genów nie oszukasz". Patrząc na Tessę i Joy nie mam co do tego wątpliwości.

Bardzo żałuję, że zdecydowałam się na kastrację Joy, bo obserwując jej rozwój - bardzo zbliżony do mamy - wiem już, że wzięła to, co najlepsze po rodzicach Tessie i Harrym oraz dziadkach Fauście i Vivaldim. Będzie dużą i piękną kotką.

Jej mama Quintessa, jako podrostek była nieśmiała, ofuczona na cały świat i na początku niezbyt urodziwa, wyrosła na mądrą, słodką i śliczną kotkę.

Joy, jako ostatnia z miotu J3 szuka kochającego, spokojnego domu.

Pożegnalne zdjęcia miotu J3 i K3 już na stronie.

Na zdjęciach mama i córka : Quintessa Ars Britannica*PL BRI fs 21 33 i Joy Ars Britannica*PL BRI ns 21 33 [ns 12 33 wcf]

JOY Ars Britannica*PL

JOY Ars Britannica*PL


24 luty 2020 Nowy film na kanale Youtube ARS BRITANNICA: Jak wygląda nasza wyprawka dla kociaka?

Witajcie w poniedziałek, dzisiaj wraz z Karmelkiem Ars Britannica pakujemy wyprawki dla K i J kotków, które już od końca tygodnia powoli będą wyjeżdżać do nowych kochających domków.

Jeśli ciekawi Państwa zawartość naszych wyprawek zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku.

Jeśli podoba się Wam ta forma prezentacji naszej hodowli, prosimy o subskrypcje kanału na youtube, łapkę w górę i polubienie naszej strony na Facebooku.

Wraz z Karmelkiem życzymy Państwu miłego tygodnia, a jeśli marzycie o niebieskookim brytyjczyku, zapraszamy do kontaktu, bo Joy i Jimmy czekają na kochające domki.

 


21 luty 2020 Miot L3

Przedstawiamy ostatni miot z 2019 - miot L3. Rodzicami zostali Queenie i Hank. Maluszki na razie pozostają w obserwacji hodowlanej. Życzymy miłego oglądania i udanego weekendu.

Lucas Ars Britannica*PL Lizzy Ars Britannica*PL

Lukrecja Ars Britannica*PL Lulu Ars Britannica*PL


8 luty 2020 Nowy film na kanalu Youtube Ars Britanniki: Jak przygotować porodówkę na narodziny kociąt?
 
Powolutku zbliżamy się do wiosenno-letnich porodów i to dobry czas, by uchylić Państwu rąbka tajemnicy, jak przygotowujemy się na ten szczególny czas.

Jeśli chcecie spodobał się Państwu filmiki, zapraszam do polubienia strony na Facebooku i subskrybcji kanalu na Youtube oraz zostawienia łapki w górę.
Dziękuję za wszelkie słowa zachęty i miłe komentarze.

Słonecznej niedzieli ☀️ Pozdrawiamy ?

 


8 luty 2020 nowe filmy z Horacym

Horacy Ars Britannica*PL i dziewczynki.
Kolor: rudy srebrny cameo.
Zawsze mruczący, coraz większy i piękniejszy. Status ? sama nie wiem. Dostępny dla kogoś, kto pokocha tego wspaniałego Garfielda całym sercem. ❤
Charakter - marzenie.

Miłego piątku moi Drodzy.

Jeśli chcecie więcej filmików i zdjęć, polubcie naszą stronę na Facebooku i Instragramie. Tam umieszczamy prawie codziennie umieszczamy nowe zdjęcia i filmy z naszymi kotami. Dziękujemy 

 

 


7 luty 2020 Króciutki update czwartkowy: Kocięta, adopcje, trochę o miocie J3, przypomnienie o konkursie na Facebooku

Przepraszam wszystkie osoby czekające na info o dostępności kociąt. W tym tygodniu dużo się u nas dzieje, wyjeżdżają starsze koty, a my czekamy na potwierdzenia rezerwacji od osób najdłużej oczekujących na maluchy K3 i J3.

Nadal przed nami sesja kociaków pointowych J3. To dzieci Harryego i Tessy [Quintessy] i mają przepiękne niebieskie oczy oraz charakter po tatusiu - pasywnie wycofany.

Harry to prawie 10 kilo kota (!), nie wadzi nikomu, ale lubi święty spokój. Ma swoje ulubione kotki Tessę i teraz Jocelyn, z którymi spędza czas, uwielbia spać, leżeć i robić nachmurzone miny. Oczywiście jest w tym przesłodki - taki przeduży, naburmuszony miś.

 Quintessa Ars Britannica*PL

Nasze pointy J3, choć urodą wzbogacone o łagodność Tessy, mają dużo z tatusia. Lubią bardziej obserwować niż się przytulać. Oczywiście wzięte na kolana, podobnie jak tatuś, "znoszą" głaskanie z godnością. Myślę, że z wiekiem się to zmieni, jednak, co miot to charakter:) Te misie preferują podziwianie i służenie im bardziej niż zabieganie o nasze względy i zalewanie czułością.

 

Domki wybrane mają już Karolek, Karmelek i Jilly oraz Kalma, która może zostanie z nami, jako następczyni Magnolii.
Na froncie rezerwacji są pozostałe kociaki. Wszystkie powinny być do odbioru pod koniec lutego, po feriach w Mazowieckim.

Jeśli kogoś pominęłam w zapytaniach mailowych proszę się przypomnieć lub zadzwonić.

Prawdopodobnie po koniec miesiąca wspólnego domu adopcyjnego będę szukać dla Charliego i Zuzi. Na ten temat pojawi się oddzielny post, ale osoby zainteresowany proszę o kontakt. Dom bez innych kotów, bo Charlie to alfa i na pewno bez małych dzieci. Oba koty to przytulaki, Charlie to przytulak z charakterem, a Zuzia to kraina nieśmiałości. Żyją wspólnie i chciałbym, by tak zostało. Zuzia miała tylko 1 miot z Charliem, ale to już nasze ostatnie koty w programie cameo, więc czas by i one znalazły dom.

Domu będziemy szukać także dla Tasminki. Tu może być kocurek w domu, ale delikatny. Domek bez małych dzieci, bo Tasia się ich boi. Jest bardzo miziasta, ale wtedy kiedy chce, lubi być blisko. Będzie gotowa do zmiany domu także pod koniec lutego.

Tymczasem pozdrawiamy Państwa serdecznie i przypominamy o konkursie. Do wygrania fajne nagrody, bierzcie udział!

Miłego czwartku!


3 luty 2020 Mioty J3 i K3

Szanowni Państwo,

wstawiliśmy dzisiaj na stronę zdjęcia kotków z miotu K3. Maluchy 18 lutego przejdą zabieg wczesnej kastracji i powinny być gotowe do odbioru po koniec lutego. Obecnie kontaktujemy się z osobami z listy oczekujących na ten miot, więc status kociąt może ulec zmianie.

Na dniach zaprezentujemy Państwu także miotu J3. 

Na domek czeka przekochany Horacy.

Życzymy miłego tygodnia, a poniżej pyszczki z miotu K3.

KAROL Ars Britannica*PL KALMA Ars Britannica*PL 

KORNEL Ars Britannica*PL KARMEL Ars Britannica*PL