8 maja 2021 Dostępne kocięta / Available kittens
 
Wszystkie obecnie dostępne kocięta już na naszej stronie internetowej w zakładce Dostępne kocięta. Zapraszamy do odwiedzin.
All presently available kittens are already on our webpage. Feel free to visit by clicking Dostępne kocięta

8 maja 2021 Rezerwacja kociąt
 
Drodzy Państwo, od dzisiaj wracamy do starych warunków rezerwacji kociąt, to znaczy rezygnujemy z list oczekujących i wracamy do metody kontaktu osobistego. Oczywiście informacyjnie formularz zainteresowania kotkiem będzie dla Państwa dostępny, jednak nie będziemy stosować kolejności rezerwacji, bo w praktyce blokuje to możliwość rezerwacji kotka osobom rzeczywiście zainteresowanym.
Kotek pozostaje dostępny do czasu podpisania umowy i dopełnienia formalności rezerwacyjnych. Z każdą osobą rozmawiamy/piszemy indywidualnie.
Choć małe, puchate kuleczki są przepiękne, nie rezerwujemy dopiero co urodzonych kociąt, dajemy im czas, by spokojnie urosły, pobyły z mamami. Odpowiedzialnością hodowcy jest danie właściwego startu maluszkom. Zdjęcia i filmy przyjdą z czasem, gdy odrywanie kociąt od karmiącej mamy, nie będzie ich stresować. Dobrostan naszych kotów jest dla nas priorytetem.
W poniedziałek wstawimy na stronę i Facebooka zdjęcia i opisy kotów, które będą do rezerwacji.
Wszystkie nakolankowe koty opuszczą hodowlę po zabiegu wczesnej kastracji, podwójnie zaszczepione, odrobaczone, zachipowane i zarejestrowane w bazie Animal Safe. Wszystkie mają genetycznie przebadanych rodziców z negatywnymi wynikami na FIV, FelV i PKD. Rodzice to przedstawiciele wybitnych linii hodowlanych całej Europy i koty powstałe wskutek naszej pracy przez ostatnie 11 lat.
Kocięta dostają rodowód FIFE, wyprawkę, drapaczek Rufi oraz link do filmu jak przygotować się na nowego kotka i linki do produktów, jakich używamy w hodowli.
Warunki sprzedaży kota podaję telefonicznie lub mailowo po wyborze kotka i ustaleniu, czy będzie pasował do Państwa Rodziny.
Koty wyjeżdżające za granicę zostają u nas o miesiąc dłużej, otrzymują paszport, szczepienie na wściekliznę, dodatkowe odrobaczenie i vetcheck. Koszty te dodane są do ceny kotka.
Maluchy pokazujemy na FB, stronie internetowej i Instagramie co około 2 tygodnie.
Zapraszamy do rezerwacji maluszków. Obecnie urodzone mioty to prawie wszystkie mioty planowane na ten rok. Od października planujemy przerwę hodowlaną.
Udanego weekendu. Pozdrawiamy!