23 grudnia 2021 Najlepsze życzenia
 
Kochani, od jutra robimy sobie świąteczną przerwę od social mediów aż do Nowego Roku.
Oczywiście pojawią się jeszcze brakujące kartki naszego tegorocznego Kalendarza Adwentowego.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane przez Państwa zdjęcia i filmiki, każdy wywołał uśmiech i radość, że nasze koty są kochane, zadbane i szczęśliwe.
Dziękujemy także za Państwa obecność przez cały rok, wszystkie pozytywne opinie na stronie Facebooka, gwiazdki na Google maps, komentarze i like'i. Świat ewoluował i każde takie działanie jest potwierdzeniem tego, co robimy i jakie są koty z Ars Britanniki.
Ten rok obfitował w wiele zmian, starsze koty odeszły na zasłużone emerytury, przybyły nowe koty i nowe plany hodowlane, współprace i przyjaźnie. Uzupełniliśmy badania genetyczne, echa serc dla kocurków, doksztalcilismy się i wciąż stawiamy na rozwój, pasję, jakość, a przede wszystkim miłość do kotów, która jest na stałe wpisana w nasze dna.
W nadchodzące Święta życzymy Państwu radości, czasu z najbliższymi, oczywiście mruczącego kota na kolanach i spokoju, a w 2022 roku przede wszystkim zdrowia, odrobiny normalności i wielu marzeń do spełnienia, bo posiadanie celu i dążenie do jego realizacji nadaje sens i barwy naszej codzienności.
Rodzinnie z kotami i psami życzymy więc Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego 2022 Roku. Do zobaczenia po 2 stycznia!
 
 

18 grudnia 2021 Przerwa świąteczna
 
Drodzy Państwo,
z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu radosnych, spokojnych Świąt i zdrowia oraz pomyślności w Nowym Roku.
 
Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego corocznego Kalendarza Adwentowego Ars Britanniki na profilu instagramowym @arsbritannica.
Zapraszamy w przyszłym roku i dziękujemy, że jesteście Państwo z nami. 
 
 
 

2 grudnia 2021 Kalendarz Adwentowy Ars Britanniki #dzień2
 
Kochani, dzisiaj Icebear Ars Britannica - nasz srebry reproduktor. Cudowny biały miś o szmaragdowych oczach.
Ho!Ho!Ho! Miłego dnia!

 


1 grudnia 2021 Kalendarz Adwentowy Ars Britanniki #dzień1

???Kochani, jak co roku zaczynamy Adwentowy Kalendarz Ars Britanniki - oczywiście Wy także, podobnie jak w latach ubiegłych możecie wziąć w nim udział, przesyłając nam zdjęcia kotów z Ars Britanniki w światecznej odsłonie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..???
Dzisiaj zaczynamy od jednego z naszych reproduktorów NL*Jadwiga's Ramses.
Ramses to ogromny kocurek o misiowym, gęstym futerku, wielkich zielonych oczach i malutkich uszkach. Choć naprawdę ogromny, jest łagodny i kochany?❤
Mamusia Ramsesa Celeste urodziła się w naszej hodowli i jest córką Sienny i Fausta ❤
Milego oglądania i bądźcie z nami w tym przeświątecznym czasie❤
#kalendarzawentowyarsbritanniki #havefunforChristmas