25 stycznia 2023 Urlop szkoleniowy w hodowli

Drodzy Państwo, w dniach 25-29 stycznia planujemy urlop od aktywnosci internetowej hodowli ze względu na udział w specjalistycznych szkoleniach. Wracamy w poniedziałek z nową energią! Pozdrawiamy!
Dear Clients we are on holidays from internet activity from 25th to 29th January due to speciality trainings. We'll be back on Monday. Best greetings!
 

16 stycznia 2023 Już drugi tytuł Best in Show dla Celesty!

?⭐️ Best in Show dla Celesty! ⭐️?
Po pracowitym weekendzie, wspaniałe wieści z Holandii. Na Międzynarodowej Wystawie FIFE Felicat w Ulft kotka International Champion Celeste Ars Britannica*PL ukończyła wczoraj tytuł Premiora i rozpoczęła tytuł International Premior.
W pierwszej ocenie otrzymała także nominację do Best in Show od sędziego Alexeya Schukin, a w drugiej ocenie od sędziego Dietmara Sagurskiego dostała tutył ❤️?Najkochańszej kotki sędziego?❤️ i także nominację do najlepszego kota wystawy. Celeste wygrała Best in Show ???
To już drugi tytuł ?Best in Show? i trzeci NOM BIS dla Celeste – poprzedni otrzymała 13 listopada 2022 na wystawie w Beverwijk.
Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy Pani Jadwidze Kluiter-Jassyk! ?? Brawo Celesta! Zdjęcia z wystawy w Ulft już wkrótce.
 
 

 


12 stycznia 2023 Zdjęcia dostępnych kociąt już na stronie: Dostępne kocięta

 Indigo Ars Britannica*PL Roderick Ars Britannica*PL Simon Ars Britannica*PL

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Adopcje: kilka starszych i pohodowlanych kotów szuka domu.

Sir Harry from Irena's Dream*DE