CH GB*Chubbemup Aurora Elenin


CH GB*Chubbemup Aurora Elenin

[Prudy, Prudence, Madam Prr Prr]

Rodzice:

GB*Advish Snowball (BRI ns 11) & CH (GCCF) GB*Templegates Tifane (BRI ns 11)

CH GB*Chubbemup Aurora Elenin

Kastratka, mieszka w Warszawie

BRI ns 11 - czarny srebrzysty cieniowany

Badania: grupa krwi A, nie niesie genu pointa, FIV, FELV negative, PKD clear

Osiągnięcia wystawowe:

EX 1 x 3, CAC x 3, Best in Variety

Matka miotów: Miot H, Miot O


CH GB*Chubbemup Aurora Elenin

Aurora Elenin, a dla nas Prudy lub Prudence to kwintesencja słodyczy. Prudy jest jak duża miękka kulka, którą chcesz przytulać, głaskać i zamęczać w nieskończoność..kulka, która nigdy nie nudzi się Twoją obecnością i z ufnością patrzy na Ciebie ogromnymi wielkimi zielonymi oczami.

Prudy adaptuje się w każdych okolicznościach. Nie boi się wystaw, podróży, innych kotów, a gości naszego domu wita ocierając się o nogi i bezceremonialnie wymagając głaskania. Podczas jednej z naszych wizyt w Holandii otrzymała nowe imię Madame Prr Prr, bo przez cały mruczała jak mały motorek:)

CH GB*Chubbemup Aurora Elenin

Na przyjazd Prudy czekaliśmy prawie 8 miesięcy. Poznaliśmy ją w październiku 2011, w czasie naszej podróży do Wielkiej Brytanii, ale ostatecznie Prudy i Lady Valentine przyjechały z nami z Holandii w połowie stycznia 2012. Nowa księżniczka z łatwością odnalazła swoje miejsce w stadzie i cieszy nas każdego dnia.

Jej imię oznacza nazwę komety - Aurora Elenin - która była widoczna na naszym niebie około 10 września 2011 - mamy nadzieję, że Aurora będzie błyszczeć w naszej hodowli przez długie lata.

Lesley dziękujemy Ci, że Aurora trafiła właśnie do nas.

/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy/prudy