PASCAL ARS BRITANNICA*PL


[Śnieżek]

 Rodzice:

Queenie Ars Britannica*PL & Owen Zojka Lemurcat*RU

Queenie Ars Britannica*PL & Owen Zojka Lemurcat*RU z hodowli Zojka*PL

(BRI ns 11 & BRI by 11)

bri ns 11 - czarny srebrny cieniowany

Badania:

FIV, FELV negative, grupa kwi A, rodzice PKD negative & HCM clear

Vetlab Profil Parazytologiczny: flotacja + giardia spp. - ujemny 9.10.2019

Ojciec miotów: Miot Y3, Miot A4, Miot C4

Kastracja 7.01.2021, w nowym domu

Gdybym miała wymienić kota, który mógłby konkurować z naszą kastratką Fanabellą w kategorii wspólnie spędzonych ze mną chwil, spania na jednej poduszce, mruczenia i lądowania na moich rękach zamiast pozowania do zdjęć - to właśnie Śnieżek zająłby pierwsze miejsce.

Nie planowałam, że zostanie z nami, ale on chyba wiedział lepiej. Przynosił mi myszki, mruczał i naciskał delete na klawiaturze laptopa, gdy ktoś o niego pytał . I tak minęły dwa lata, a że Śnieżek to mariaż pięknych genów naszej srebrnej linii po Hadrianie i rosyjskich genów złotych to nasz królewicz powołał na świat piękne kocięta, o równie wspaniałym usposobieniu, cudownym kolorze oczu, gęstym futrze, zwartej budowie. 

Hodowla to ciągły progres, kompromis przestrzeni, czasu, uwagi i niestety także planu hodowlanego. Z tego względu nasz śliczny kocurek zostawiając za sobą nowe pokolenie odchodzi na zasłużoną emeryturę. Myślę, że znalazłam mu równie kochający dom, gdzie będzie rozpieszczonym królewiczem i choć serce pęka, to przecież każdy kot potrzebuje swojej jedynej kociej mamy, czy taty na wyłączność. I tego dla niego właśnie pragnę.

Cudownego życia Śnieżku!


 

/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal/pascal