CH NL*Jadwiga's Silver Solitaire


CH NL*Jadwiga's Silver Solitaire

[Soli, Solcia, Solniczka]

Rodzice:

Supreme Champion High Hesket's Walk of Fame (BRI ns 12) & IC Jadwiga's Silver Jule (BRI ns 11)

CH NL*Jadwiga's Silver Solitaire

BRI ns 11 - czarny srebrzysty cieniowany

Badania: grupa krwi: A, nie niesie genu point, FIV, FELV negative, PKD clear, HCM rodzice clear

Osiągnięcia wystawowe:

FIFE Champion, 2 x Best in Variety, 1 x Nomination to Best in Show, 3 x CAC, 7 x EX1

CH NL*Jadwiga's Silver Solitaire

Na Soli czekaliśmy prawie dwa lata. Solitaire to kotka o cukierkowym charakterze i w typie, jaki zawsze mi się podobał. Wyglądem przypomina wielką puchatą kulkę z ogromnymi okrągłymi oczkami i wspaniale okrągłą głową. Soli beztrosko wkroczyła do naszej hodowli tłumacząc starszym kotkom, że teraz to ona będzie pupilką swojej Pani i z determinacją trzyma się tej roli.

Soli nie sposób nie kochać, bo to mały przylepny i do tego bardzo gadatliwy miś, który znajduje każdą nadarzającą się sposobność, by usadowić się na kolanach i patrząc Ci głęboko w oczy słodko mruczeć.

CH NL*Jadwiga's Silver Solitaire

Solitaire oznacza biżuterię z pojedynczym kamieniem, najczęściej pierścionek zaręczynowy z pojedynczym brylantem. Jako, że urodziła się jako jedyna miocie, a jej futerko jest wspaniale jasne, Jadwiga Kluiter-Jassyk - jej hodowczyni - nie mogła wybrać lepszego imienia dla naszej małej księżniczki. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za to, że właśnie nam powierzyła Solnisię.

CH NL*Jadwiga's Silver Solitaire

Niestety, mimo kilku prób Soli nie udało się zostać szczęśliwą mamą. Nie zawsze marzenia hodowlane spełniają się tak, jak byśmy tego chcieli. Solitaire jest teraz kastratką i mieszka w Mysłowicach ze swoją nową Rodziną.

/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire/solitaire