CH J'adore Jasmine Mazuria*PL


CH J'adore Jasmine Mazuria*PL

[Jasminka, Jasio]

Rodzice:

IC River Moon Bell Arden*SK & IC Aida Mazuria*PL DM

IC River Moon Bell Arden*SK (BRI b 33) & IC Aida Mazuria*PL DM (BRI c 33)

CH J'adore Jasmine Mazuria*PL

BRI c 33 - liliowy point

Badania: grupa krwi B,FIV, FELV negative, PKD clear

CH J'adore Jasmine Mazuria*PL

Osiągnięcia wystawowe:

FIFE Champion, 2 x CACIB, 3 x CAC, 1 x NOM BIS, 9 x Ex1

CH J'adore Jasmine Mazuria*PL

Matka miotów: Miot C, Miot G 

Kastratka, zamieszkała z Grażynką i Leszkiem oraz Sweety w Bielsko Białej

 CH J'adore Jasmine Mazuria*PL

J'adore Jasmine to prawdziwy koci skarb. Zakochasz się w niej, gdy tylko ją zobaczysz. Pozwoli Ci się przytulić, dać sobie buziaka, spać z nią otuloną wokół Twojej szyi. Będzie mruczeć i patrzeć na Ciebie z uwielbieniem. Będzie zawsze blisko, zawsze cierpliwa, zawsze z nieustanną ochotą, by się bawić.

CH J'adore Jasmine Mazuria*PL

Jasminka reprezentuje wspaniale zbilansowany charakter brytyjskich colourpointów - idealny, bo nie wymagający stałej uwagi - dla singli, wspaniały - bo cierpliwy i terapeutyczny - dla dzieci, doskonały - bo wnoszący pierwiastek zwierzęcego ciepła - dla rodzin. Charakter kota, który nie zniszczy niczego w Twoim domu, ale zawsze będzie w pobliżu. Kota z oszałamiająco błękitnymi oczami i białym kaszmirowym futerkiem.

CH J'adore Jasmine Mazuria*PL

Jasminka to liliowa pointka, która potrafi skruszyć serca nawet tych którzy kiedykolwiek wątpili, że mogliby mieć kota w domu. Jasio była także wspaniałą mamą. Poświęcała kociętom dużo uwagi i darzyła troską. Maluchy Jasminki odziedziczyły wspaniały charakter po mamie i są kochane i rozpuszczane w nowych domach:)

CH J'adore Jasmine Mazuria*PL

14 kwietnia 2013, już jako beztroska kastatka, Jasia zamieszkała w nowym kochającym domku razem z Panią Grażynką i Panem Leszkiem w Bielsko Białej. Nie mamy wątpliwości, że będzie tam rozpuszczana i bezwzględnie kochana przez całą jej nową Rodzinę. Jej nowym w właścicielom i naszej pupilce życzy wielu wspaniałych chwil razem. Wspaniałego życia Jasminko, tęsknimy za Tobą!

/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine/jasmine