R.I.P

Nimbus Ars Britannica*PL


Nimbus Ars Britannica*PL

[Nimbusek, Nimbu, Bimbu]

29 Lipca 2013- 30 Marca 2014

Rodzice:

GIC GB*Templegates Casanova & CH Jasminca de Pura Sangre*CZ

GIC GB*Templegates Casanova (BRI ns 11) & CH Jasminca de Pura Sangre (BRI e)

Nimbus Ars Britannica*PL

BRI ds 12 - rudy srebrny szynszylowy cameo

Nimbus Ars Britannica*PL

Gdy odchodzi przyjaciel, to jakby cząstka Ciebie umarła. Wszystko przestaje mieć znaczenie, a czas na chwilę zwalnia. Gdy dzieje się to nagle i zupełnie bez sensu, to jakby ktoś zgasił słońce i wyłączył gwiazdy. Jest Ci zimno i pusto, ale przecież on był małym radosnym skarbem i na pewno nie chciałby, by jego odejściu towarzyszyły łzy.

Nimbus Ars Britannica*PL

Najpierw był snem o własnym kocie cameo, potem malutką kulką w brzuchu mamy, a gdy się urodził zawsze patrzył na mnie tak pięknie. Trochę dumnie jak tata, trochę czule jak Mimi. Wdrapywał mi się na kolana i domagał czułości, dodatkowego jedzonka, troski. Jak powiedział kiedyś Mały Książę do Róży - oswoiłaś mnie i stałem się Twoim przyjacielem. I tak stało się z nami. Zasypiał na moim ramieniu, a rano gdy tylko otworzyłam oczy, zrywał swoje puchate ciałko i zasypywał mnie tysiącem noskowych buziaków. Niczym Szwajcaria wędrował między kotami i gośćmi naszego domu, oswajając sobie każdego z kim miał kontakt. Zawsze patrzył na nas czule i sprawiał, że miałam ochotę się uśmiechać.

Nimbus Ars Britannica*PL

Wczoraj odszedł, bezsensownie, za wcześnie. Zmarł wtulony we mnie i tak bardzo ufny aż do ostatniego bicia jego małego serduszka. Miał tylko 8 miesięcy i to wszystko nie powinno się zdarzyć, ale każdy dzień z nim był pełen szczęścia i wart przeżycia. Był naszą wielką radością i spełnionym marzeniem. Nazywał się Nimbus Ars Britannica*PL.

Nimbus Ars Britannica*PL

Nimbus oznacza "świetlistą kulę świętego światła" i tym dla nas był - światłem i miłością w naszych sercach. I choć go już tu nie ma, to mam nadzieję, że pewnego dnia spotkamy się znowu. Dziękujemy Ci za każdą wspólną chwilę nasz słodki kotku...

Nimbus Ars Britannica*PL

Do zobaczenia Nimbusku, strasznie za Tobą tęsknię.

/nimbus/nimbus/nimbus/nimbus/nimbus/nimbus/nimbus/nimbus/nimbus/nimbus/nimbus/nimbus/nimbus/nimbus/nimbus