IC GB*Templegates Vivaldi


IC GB*Templegates Vivaldi

[Vivaldi, Valduś, Waldek]

Rodzice:

NL*Jadwiga's Razzle-Dazzle & NL*Anyamanee Mdm.Polkadot

NL*Jadwiga's Razzle Dazzle (BRI ns 12) & NL*Anyamanee Madame Polkadot*NL (BRI es 11)

IC GB*Templegates Vivaldi

BRI ds 12 - rudy srebrny szynszylowy

Kastrat od 27.03.2017, mieszka w nowym domku

Badania: Grupa krwi: A, nie niesie B, niesie gen colourpoint, PKD clear, rodzice HCM clear, FIV, FELV negative

IC GB*Templegates Vivaldi

 Osiągnięcia wystawowe: Champion FIFE, International Champion FIFE,  3 x NOM BIS, 3 x CAC, 6 x EX1, 3 x CACIB

IC GB*Templegates Vivaldi

Ojciec miotów: Miot M, Miot T, Miot P, Miot W, Miot B1, Miot C1, Miot T1, Miot U1 oraz kilku miotów zewnętrznych

IC GB*Templegates Vivaldi

Vivaldi to jeden z najbardziej socjalnych i rozpuszczonych kotów w naszym domu. Jest neutralny jak Szwajcaria, wchodzi wszędzie i zawsze jest mile widziany. Do każdego się przytula i nie wywołuje konfliktów. Często wdrapywał się na kark Rafała i z perspektywy jego ramion oglądać świat beztrosko mrucząc. Wszystkiemu, co nowe przygląda się z ciekawością, robiąc wielkie zadziwione oczy:) Równie śmieszne miny robi, gdy na horyzoncie pojawia się jedzenie. Valduś je za troje, a czasem za czworo. Gdy jest już najedzony, robi "baranka", daje mi noska i pada na naszych kolanach spać. To wspaniały przedstawiciel ubarwienia cameo, ale przede wszystkim cudowny towarzysz:)

IC GB*Templegates Vivaldi

Kiedy pierwszy raz prawie trzy lata temu zobaczyłam Madame Polkadot, wiedziałam na pewno, że pewnego dnia kot podobny do niej zamieszka w naszym domu, nie wiedziałam tylko, że będzie to jej syn. Przy okazji kolejnej wizyty w Szkocji, pewne ranka zobaczyłam jak przy dźwiękach 4 pór roku Vivaldiego do oranżerii beztrosko wchodzi mały kotek. Spojrzał na mnie i przyszedł się bawić, a potem każdego dnia rano witał mnie przy drzwiach sypialni w domu naszych gospodarzy. Plan uległ zmianie, bo to był on - mój wymarzony kot cameo i oczywiście otrzymał imię po rudym księdzu- kompozytorze Vivaldim.

IC GB*Templegates Vivaldi

Walduś kilka tygodni później przyleciał z Rafałem do Warszawy. Przez wszystkie lata, które spędził z nami był nie tylko wspaniałym reproduktorem, który podarował mi mnóstwo pięknych kociąt, ale także moim kocim towarzyszem i przyjacielem. 

IC GB*Templegates Vivaldi

Ubarwienie cameo to jeden z najmniej znanych i nowych odcieni srebra, jakie można znaleźć wśród brytyjczyków. Na świecie istnieje zaledwie kilka hodowli kotów kremowych i rudych srebrzyście cieniowanych. Koty cameo są delikatne i subtelne jak brytyjczyki w kolorze czarnym srebrnym cieniowanym.

IC GB*Templegates Vivaldi

Co je odróżnia, to bursztynowe oczy i u tych najładniejszych - prawie białe, lekko cieniowane perłowym kremem lub rudym futuro, zwykle także większa masa niż u czarnych srebrnych cieniowanych. To, co mnie w nich urzekło najbardziej to charakter. Koty cameo, które przez ostatnie lata udało się mi poznać, były bardzo dostojne w sposobie poruszania, a jednocześnie pełne empatii i czaru. Były duże, przytulne, miękkie i do kochania. Po prostu chcesz je głaskać i poświęcać im uwagę, taki jest także nasz Vivaldi.

IC GB*Templegates Vivaldi

Nasz kochany Walduś zamieszkał z piękną kremową kotką w Warszawie. Ma nową kochającą rodzinę i wiedzie szczęśliwe życie, jaki dla niego sobie wymarzyłam.

/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi/vivaldi