GIC GB*Templegates Casanova


GIC GB*Templegates Casanova 

[Casanova, Berb]

Rodzice:

Blossom de Crnigoj*SL (BRI ns 11) & Iolanthe Tiffany Taffeta (BRI ns 12)

GIC GB*Templegates Casanova

Badania:

Ginvet: FIV, FELV negative, grupa krwi A

Animal DNA Orivet: PKD clear

GIC GB*Templegates Casanova

Osiągnięcia wystawowe:

Grand International Champion FIFE, International Champion FIFE, Champion FIFE

2 x NOM BIS, 2 x BIV, 8x CAGCIB, 3 X CACIB, 3 x CAC, 13 x Ex1,

TOP BRI CAT 2011 VII miejsce kocury

Kastrat od 11 maja 2014, zamieszkał z nową Rodziną w Szwajcarii

GIC GB*Templegates Casanova

Ojciec miotów: Miot E, Miot I, Miot N, Miot O, Miot U oraz Miot A w hodowli Zojka*PL oraz miot H w hodowli Silverium*PL

GIC Casanova Templegates*GB to wspaniały srebrny kocur. Ma zwartą budowę, dużą masę, krótkie gęste futro i duże zielone oczy. Łączy kilka wspaniałych linii hodowlanych - Templegates, Pennydown oraz vum Rousegaard.

GIC GB*Templegates Casanova

Z małej srebrnej kulki wyrósł na wspaniałego reproduktora. Choć łagodny dla ludzi, odznaczał się dużym zdecydowaniem w stosunku do kotek. To dla nas atut, bo nigdy się nie poddawał się i krył nawet dość oporne kotki. Na randkach był zawsze konsekwentny a mimo to delikatny dla swoich kocich wybranek.

GIC GB*Templegates Casanova 

Casanova w wieku 17 miesięcy ukończył tytuł Grand International Championa. Casanova otrzymał także kilka wyróżnień Best in Variety i NOM BIS. Był jeden z filarów naszej hodowli.

To wspaniały mruczący miś i cieszy się obecnie beztroską emeryturą w pięknej Szwajcarii.

/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova/casanova