Giulietta Ars Britannica*PL


Giulietta Ars Britannica*PL

[Gulia, Giulietta]

Rodzice:

Sidney from Irena's Dream*DE & CH J'adore Jasmine Mazuria*PL

Silver Sidney from Irena's Dream*DE (BRI ns 11) & CH J'adore Jasmine Mazuria*PL

Giulietta Ars Britannica*PL

Badania: FIV, FELV, PKD negative, grupa krwi B

Matka miotów: Miot M

Giulietta Ars Britannica*PL

Urodziła się taka śliczna, słodka i okrągła, że nie byłam w stanie znaleźć jej nowego domu. Rosła i cieszyła oczy, przynosiła mi piłeczkę, mruczała, dawała noska.

Giulietta Ars Britannica*PL

Giulietka urodziła nam dwójkę ślicznych kociątek. Ze względu na grupę krwi Julci i konflikt serologiczny z naszymi kocurkami, które mają grupę krwi A, przy każdym porodzie kotka wymagałaby separacji kociąt. Nie lubię kryć na konflikt, a Julcia ukradła serce córce naszych zaprzyjaźnionych hodowców z Rosji.  Julia zamieszkała z nimi jako mój prezent dla Weroniki :) Urodziła kilka wspaniałych miotów, a niedawno została kastratką.

/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta/giulietta