Champion Hermiona Jean Silverium*PL


[Gumi, Gumisia]

Rodzice:

GIC GB*Templegates Casanova & IC Silver Florentine of Cat Philosophy*DE

GIC GB*Templegates Casanova BRI ns 11 & IC Silver Florentine of Cat Philosophy

kolor: czarny srebrny cieniowany BRI ns 11

CH Hermiona Jean Silverium*PL

Badania:

grupa krwi A, niesie gen pointa

FIV, FELV negative, PKD rodzice clear

kastratka od 06.09.2019

  Osiągnięcia wystawowe:

8 x EX 1, 2 x Best in Variety, 1 x NOM BIS, 3 x CAC, 2 x CACIB

 Matka miotów: Miot S , Miot Y, Miot G1, Miot O1, Miot F2, Miot N2, Miot X2

Hermionka przyszła na świat 28 grudnia w cichy poświąteczny wczesny poranek w naszym domu. Flo, która wtedy gościnnie mieszkała u nas na czas świąt, ułożyła się przede mną i porozumiewawczo mrucząc zaczęła rodzić. Niedługo potem na świat przyszły 3 śliczne i bardzo wyczekane przez obie hodowle kocięta. Wśród nich puchata okrągła kulka - Hermiona Jean.

CH Hermiona Jean Silverium*PL

 

Gumi to córka naszego Casanovy i ślicznej Florentiny, która z hodowli Silverium przeprowadziła się już na stałe do Ars Britanniki. Od rodziców Hermiona przejęła najbardziej pożądane cechy ich urody i charakteru, cierpliwa i dobra jak mama, duża, zdrowa kotka o pięknej ekspresji po tacie, czuła przyjaciółka, a do tego wspaniała matka, często także opiekunka kociąt naszych pozostałych kotek.

CH Hermiona Jean Silverium*PL

Gumi ma cudowne serduszko i prawie białe szynszylowe futerko. Bardzo ją kochamy.

 

 

/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona/hermiona