GIC I Love You Viva Vogue*RU


GIC I Love You Viva Vogue*RU

[Lover]

Rodzice:

Cheese Cake Snehzny Bars & Diamond -Pro Kaitlina

Cheese Cake Snehzny Bars (BRI ns 11) & Diamond -Pro Kaitlina (BRI ns 12 33)

GIC I Love You Viva Vogue*RU

BRI ns 11 - czarny srebrny cieniowany

 

GIC I Love You Viva Vogue*RU

Osiągnięcia wystawowe:

Grand International Champion FIFE, International Champion FIFE, Champion FIFE,

2 x Best in Variety, 1x NOM BIS

8 x CAGCIB, 3 X CACIB, 3 x CAC, 17 x Ex1

TOP BRI CAT 2011 VIII miejsce Kocury

GIC I Love You Viva Vogue*RU

Ojciec miotów: Miot B, Miot F, oraz miot G w hodowli Silverium*PL, Miot D1, Miot E1, Miot F1

Kastrat od 11.06.2015, mieszka z Venus w Warszawie

GIC I Love You Viva Vogue*RU

Marzyłam o srebrnym kocie - dużym, spokojnym, o wielkich zielonych oczach. Gdy zaczynaliśmy hodowlę nie łatwo było znaleźć pięknego reproduktora. Szukaliśmy więc cierpliwe, aż w końcu mój wymarzony chłopczyk przyjechał do nas 30 lipca 2010. Po przejechaniu ponad 3000 km koleją z Saratowa w Rosji siedział w kontenerku, spokojnie wpatrując się we mnie zielonymi oczami i pytając, czy to już koniec tej 24 godzinnej wyprawy. 

GIC I Love You Viva Vogue*RU

Na początku Lover wyglądał jak autobus przegubowy - wszystko w nim było za długie i nieproporcjonalne. Dziś I Love You waży 7,5 kilograma, a dla nas jest powodem do dumy jako Grand International Champion FIFE.

Lover ma wspaniałe szmaragdowe oczy o ekspresji "kota ze Schreka". Jego jaśniutkie futro, ogromna masa i łagodna natura sprawiają, że przypomina słodkiego polarnego misia. I Love You ma też coś, co dla mnie jest bardzo istotne przy hodowli kotów - wspaniały temperament. To cudownie łagodny rozmruczany kocur, cierpliwy wobec ludzi, a jednocześnie sprawdzony reproduktor.

GIC I Love You Viva Vogue*RU

[Na zdjęciu z naszym drugim kocurkiem GIC GB*Templegates Casanova.]

Lover przekazał urodę i charakter swoim kociętom. Czasem patrząc na maluchy po nim zawsze śmieliśmy się, że tworzy swoje małe białe klony:) Wystarczy spojrzeć na Fanabellę, Fado, czy Didi albo Baileya.

Lovcio zamieszkał na emeryturze z naszą rudą kotką Venus. Jest bardzo kochany i rozpuszczany przez swoją nową rodzinę. Dziękujemy!

GIC I Love You Viva Vogue*RU

 

/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou/iloveyou