Lilly - Princes Tammiras*BE


Lilly - Princes Tamirras*BE

[Lilly]

Rodzice:

Cinni's Cin Ice  & High-Hesket's Silver Lillebi

Cinni's Cin Ice (BRI g 21 33) & High-Hesket's Silver Lillebi (BRI ds 12)

Lilly - Princes Tamirras*BE

BRI ds 11 - rudy srebny cieniowany

Kastratka od 13 marca 2017, mieszka pod Warszawą z Flavviem

Lilly - Princes Tamirras*BE

Matka miotów: Miot V, Miot B1 , Miot H1, Miot T1

Osiągnięcia wystawowe:

1x EX1, 1 x CAC, 1 x NOM BIS

Lilly - Princes Tamirras*BE

Badana:

Orivet DNA Laboratory Australia: PKD clear - wolna od genetycznych chorób nerek, grupa krwi A, nie niesie B, nie niesie cynamonu i czekolady, nie niesie długiego włosa ,niesie gen pointa, niesie rozcieńczenie, homozygota

 Ginvet: FIV, FELV negatywne

Lilly - Princes Tamirras*BE

Mała Lilly to nasza pierwsza wymarzona kotka cameo. Przyjechała do nas z Belgii i szybko zaadoptowała się w nowej grupie.

Lilly to wspaniała mama i kot przyjaciel. Trudno zrozumieć naturę kotów cameo, dopóki nie ma się jednego, czy kilku z nich. Lilly zawsze mądrze przypatruje się mi, gdy tylko wracam do domu, a potem pędem wskakuje mi na kolana i zaczyna po kociemu pytać, jak mi minął dzień i opowiadać o swoim. To wszystko, mrucząc, tuląc się, ocierając :)

Lilly - Princes Tamirras*BE

Lillutek na zasłużoną emeryturę przeprowadziła się do najwspanialszego domu wraz z Flavviem. Spaceruje po ogrodzie, śpi na łóżku i wcina smakołyki. Jestem bardzo szczęśliwa, że jest kochana i rozpuszczona.

/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly/lilly