Sweety Schoenweg*A


Sweety Schoenweg*A

[Sweety]

Rodzice:

Abigail Snow Tiger Crazy Blue*CZ & Passimilla's Upper Class
Abigail Snow Tiger Crazy Blue*CZ (BRI ns 11 33) & Passimilla's Upper Class (BRI ns 11 33)

Kastratka, mieszka z J'adore Jasmine w nowym domku

Sweety Schoenweg*A

BRI ns 11 33 - czarny srebrzysty cieniowany point

Badania:

grupa krwi A, nie niesie B, FIV, FELV negative, PKD clear

Sweety Schoenweg*A

Matka miotów: Miot A, Miot F, Miot J

Gdy zaczynaliśmy srebrne pointy były ubarwieniem wciąż nie uznawanym przez FIFE, mogły brać udział w wystawach, otrzymywać oceny i być hodowane, ale bez tytułów i z oznaczeniem BRI x (..) na rodowodzie. Ich typ był również w fazie pracy i dążenia do standardu, jaki znamy dziś.  W Polsce takich kotów właściwie nie było.

 

Sweety Schoenweg*A

Miękkie futerko, charakter sreber i niezapomniane niebieskie oczy spowodowały, że zakochałam się w tej odmianie barwnej.  Norwid napisał kiedyś: "Trzeba iść za marzeniem..i tak do końca"... I udało się. 

Sweety Schoenweg*A

Latem w 2010 roku z malowniczej miejscowości Sankt Andra w Austrii przywieźliśmy naszą wymarzoną srebrną pointkę - Sweety Schoenweg. Kilka miesięcy poszukiwań i oczekiwania i wreszcie w naszej hodowli pojawiła się kotka w bardzo rzadkim ubarwieniu seal silver shaded point. Sweety zachwyciła mnie chabrowymi oczkami i bardzo gęstym "podwójnym" futrem.  

Sweety Schoenweg*A

Sweetusia była zawsze bardzo opiekuńczą kotką i wspaniałą matką, wszystkie jej kocięta mają niepowtarzalną urodę i wspaniałe charaktery, jednak porody zawsze kosztowały ją dużo wysiłku i bólu. W dzień matki roku Sweety urodziła swój trzeci duży miot i została kastratką. Dziś prowadzi szczęśliwe życie w Bielsko Białej z Grażynką i Leszkiem w towarzystkie naszej Jasminki, a w naszym domu mieszka już piąte i szóste pokolenie jej pra pra wnuków.

/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety/sweety