Tasminka Ars Britannica*PL

[Tasminka, Tasia]

Rodzice:

IC GB*Templegates Vivaldi & Lilly - Princes Tamirras*BE

IC GB*Templegates Vivaldi (BRI ds 12) & Lilly- Princes Tamirras*BE (BRI ds 11)

kolor: rudy srebrny cieniowany BRI ds 11

Badania: Oboje rodzice FIV, FELV, PKD negative, grupa krwi A, cpc

Matka miotów: Miot Q2Miot H3

Kastratka.

Tasminka Ars Britannica*PL

Tasia to córka naszej ślicznej pary cameo, Vivialdiego i Lilly. Oboje przeszli już na zasłużoną emeryturę i czas na godnych następców. Tasminka jest bardzo puchowa i okrągła. Jak wiele kotów w naszej linii odziedziczyła wdzięczny hot spot - rudą plamkę na czole - po Robbim Rascalu, protoplaście linii.


Informacja adopcyjna:


Tasia to szynszylowe cameo - czyli kot rudy srebrny cieniowany, ale z bardzo niewielką ilością rudego pigmentu na futrze.
Pewnie znów usłyszę, że nie umiem robić zdjęć cameo i że Tasia na żywo milion razy ładniejsza. I tak macie rację, ale to już moje prawie ostatnie cameo i chyba nie zdążę się nauczyć 
Tasia ma na głowie "hot spota", czyli rudą plamkę - to dziedzictwo po pra...pra dziadku ze Szkocji, Robbiem Rascalu. Część naszych cameo je miała i mnie zawsze rozczulał ten genetyczny spadek 
Tasia jest zwarta, krótka, okrągła. Wygląda trochę jak miś kuleczka - bo głowa to jedna kulka, do tego brzuszek druga. No i jak przystało na brytyjkę mocne, dość krótkie łapki i krótki ogonek.
Tasia lubiła być mamą, ale dwa porody, które przeszła należały do bardzo bolesnych. Z tego powodu i ze względu na zakończenie hodowli kotów cameo, postanowiłam, że już czas znaleźć Tasmince jej Ludzi.
Dość trudno mi rozstać się z niektórymi kotami i de facto od kilku miesięcy Tasia mogłaby już mieszkać w nowym domu. Nadszedł jednak czas i dla Tasi szukamy domu bez małych dzieci, psów i kotów. Może zmienić domek z Grace, bo mieszkają w naszej sypialni razem i są wobec siebie przyjazne.
Tasia jest rozmruczana i kochana, robi baranki, śpi na łóżku, ma jednak naturę kotki z charakterem i gdy coś jej się nie spodoba potrafi nafuczeć. Nie lubi także noszenia na rękach.
Gdy już się zaaklimatyzuje, będzie chciała sobie dla Ciebie pomruczeć, pomiziać się, zasnąć obok. To mądry i emocjonalny kot.

Zapraszam do kontaktu.