CH Vincent Ars Britannica*PL


CH Vincent Ars Britannica*PL

[Vincent, Czesio]

Rodzice:

GIC Harley am Trotzbach*DE & Lilly-Princes Tamirras*BE

GIC Harley am Trotzbach*DE (BRI d25) & Lilly-Princes Tamirras*BE (BRI ds 11)

CH Vincent Ars Britannica*PL

BRI d - rudy

CH Vincent Ars Britannica*PL

Badania:

Ginvet: FIV, FELV negative, Animal DNA Orivet: PKD clear negative, niesie gen długiego włosa FGF5, nie niesie genu point, czekolady, rozcieńczenia, grupa krwi A, niesie B, agouti A/a w zależności od połączenia, niesie cynamon. 

CH Vincent Ars Britannica*PL

Osiągnięcia wystawowe:

3 x CAC, 3 x EX1, 1 x NOM BIS, tytuł FIFE Champion

Ojciec miotów: Miot K1, Miot Y1, mioty w hodowlach GoldenTeddy*PL & Zojka*PL

 Kastrat od 12.10.2017, w nowym domu

CH Vincent Ars Britannica*PL

Vincent to syn wspaniałego kocura w ubarwieniu rudy ticked GIC Harley am Trotzbach i naszej rudej kotki cameo Lilly-Princes Tamirras*BE. Zawsze marzyło mi się to połączenie, bo Lilly ma ultra krótkie jasne futerko w kolorze cameo i wspaniały kolor oka, a Harley rozmiar, wielką głowę i niesamowitą ekspresję.

CH Vincent Ars Britannica*PL

Vincent odziedziczył po rodzicach pożądane cechy i brał czynny udział w naszym programie hodowlanym cameo. Jest prawdziwym dostojnym kocurem z upodobaniem do picia wody z fontann i umywalek. Przypomina trochę wspaniałą puchatą wiewiórkę z okazałym ogonem i bardzo okrągłą głową. Był jedynym rudym kotem w naszej hodowli i jak przystało na rodzynka, był bardzo rozpuszczony :)

Obecnie Vincent cieszy się już emeryturą. Ma kociego przyjaciela i super rodzinę, która się o niego troszczy.

/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent/vincent